Investicijos ekologiškesniam medienos apdirbimui (2021m.)

UAB „Polywood įgyvendina ES lėšomis dalinai finansuojamą projektą „Investicijos ekologiškesniam medienos apdirbimui”

UAB Polywood savo veiklą pradėjo vykdyti nuo 2000m. Tai įmonė gaminanti kokybišką, sertifikuotą ir šių dienų aukštus gamybinius reikalavimus atitinkančią medieną – įvairaus dydžio baldų, grindų dangų ir kitų gaminių gamintojams, statybos ir prekybos kompanijoms Europoje bei Azijoje, taip pat kokybiškai atliekanti giluminio impregnavimo, konvekcinio džiovinimo, obliavimo paslaugas. Įmonė vienintelė Lietuvoje sertifikuota impregnavimo NTR sertifikatu, tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė turi teisę apdirbti (impregnuoti) medieną pagal Europos spygliuočio medienos klasės A ir AB reikalavimus.

Projekto tikslas – diegti technologines ekoinovacijas medienos apdorojimo technologijoje, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes. Vykdant projektą įmonė įsigys naują įrangą, mažinančią aplinkos taršą, didinančią energetinį efektyvumą ir mažinančią naudojamų medžiagų ir žaliavų kiekį.

Projektas   įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos įgyvendinimo priemonę 03.3.2-LVPA-K-837 Eco-inovacijos LT+” projekto numeris 03.3.2-LVPA-K-837-04-0010.

 

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 186 571,00 eurų investicijų suma.
Bendra projekto suma – 533 060,00 eurų
Projekto įgyvendinimo trukmė iki 2023-08-31
Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete http://www.polywood.lt/